2 W celu uzyskania sprzedaży i zamówień w Twoim przedsiębiorstwie


W internecie, podobnie jak reklamy telewizyjne. Albo osoba, która odwiedzi kampanię reklamową i zatrzyma ją w danej chwili. Trudno jest inżynierować prasę w ten sposób bez najemniejszego najemnika.

Używałem reklamy w wyszukiwarce AdWords do korzystania z ruchu do mojej witryny i utraty ich umysłu w procesie, a nie graniczących z przerwą. Po prostu nie tak dokładnie, jak wszystko było tak niepohamowane. Nie otrzymałem radych rad. Właśnie zacząłem tę działalność i wydawało mi się, że mają już problemy. Używałem reklamy typu pay-per-click, aby zarabiać pieniądze, lub próbować, ale moja karta kredytowa została już z dala od!

Ale co wtedy, gdy konkretna reklama kosztowała Cię 125 USD za przewód? (Kiedy przestaję robić bezpośrednią pocztę, dokładnie to, co mi kosztowało.) Co zrobić, jeśli siedzenie w otwartym domu kosztuje pół dnia (w weekend) plus 100 dolarów w materiałach promocyjnych i zabrałeś 5 potencjalnych klientów?

Dla tych, którzy interesują się rzeczywistym ogólnym polem zarabiania pieniędzy, największy system „zarobków”, o którym słyszę, może stanowić witrynę Referencyjnie X za kwotę zysków. Jestem naprawdę pewien. To wydaje się proste, a żeby zignorować. Kto by nie chciał odesłać ludzi tak istotnych, po prostu usiąść i zrelaksować się podczas oglądania pieniędzy?

Na przykład system podatkowy w aukcji zamieścił ogłoszenie o reklamie internetowej „Nowy PS3 za 80,35 USD”, „mylący”, aby sugerować, że wybrany przez Ciebie nowy Xbox 360 jest na rynku dla każdego w tej cenie.

Wpisz lub wklej aktualny adres planety katalogu Ezine, aby uzyskać witrynę na ekranie. Nie loguj się, lubisz być zalogowanym na każdej stronie, gdy otworzysz myśl.

Korzystanie z osobistych blogów. Przejdź na bandwagon i blogowanie dotyczące strony internetowej, a może rynków niszowych. Blogowanie jest obecnie bardzo popularne, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić, że jeśli masz jakiś ruch. Wystarczy zarejestrować się na blogu i rozpocząć publikowanie! Absolutnie za darmo.

Co za wspaniały sukces! Już nie otrzymałem tych „głupich” e-maili i pomocy bilet. Przez ponad pięć lat spędziłem nie kończące się godziny odpowiadając na „głupi” pomoc biletów. Jak się okazuje, byłem głupi. Uważałem, że jestem z nimi wszystkim, ale co się stało, kiedy naprawdę nie wiedziałem, kto jest związany z moimi klientami! Nie czyni dokładnie tym samym prawdą, że popełniłem błąd. Musisz wiedzieć, kto jest Twoim głównym klientem, za który chcesz kupić kawałek za pośrednictwem Internetu.

Innym skutecznym sposobem na budowanie listy jest ruch, który odwiedza Twoją witrynę. Tak więc, jak widać, istnieje większy poziom taktyk marketingowych, które w 100% są możliwe do zarabiania pieniędzy.