Jak zastosować media społecznościowe


Na przykład niektórzy przyjeżdżają do Ebay, chcąc sprzedawać rzeczy; inni potrzebują czegoś. Pytania, które każdy nowy przedsiębiorca Internetu chce zrozumieć. Na rynku jest wiele agencji zajmujących się cyfrowymi mediami.

Wielu ludzi chce kupować produkty online w dzisiejszych czasach. Ponieważ jest to bardzo wygodne, łatwe i bezproblemowe. Dlatego potrzebujesz strony, która daje szczegółowe informacje na temat usług i produktów.

EMarketerzy mogą być firmą zajmującą się badaniami i analizami rynku, która obejmuje badania nad tym rosnącym trendem w zakresie wydatków na całym świecie w takich i reklamowych online. Spójrz na przewidywane, że wydatki na reklamę online i tego rodzaju mają osiągnąć poziom wyższy o 96,8 miliarda dolarów do 2014 roku. Przewidują roczne zwiększenie o 11,9% agencji interaktywnej w globalnych wydatkach na marketing. Reklamodawcy systemów, udział internetu w reklamie online wzrośnie do 19,2% w 2014 r. W porównaniu do 11,9% w 2009 r.

Na rynku działa kilka agencji zajmujących się cyfrowymi mediami. Trzeba dokładnie tego, czego chce. To zależy od rodzaju firmy, którą produkujesz. Na przykład, jeśli zajmujesz się produktami FMCG, cyfrowe strategie medialne muszą być różnorodne. Tam właśnie potrzebujesz agencji, która rozumie, co jest idealne dla firmy.

Pamiętaj, że Twoja marka zajmuje pozycję poprzednio umysłową klientów, a ta pozycja jest tylko jedną rzeczą i jedną rzeczą. Starbucks reprezentuje poziom kofeiny. Dunkin ‚Donuts reprezentuje pączki. Jedna jest marką białego kołnierza, a druga organizacją niebiesko-kołową. Klient dla Starbucks, aby móc zapłacić dolara, aby czuć się tak, jakby otrzymywali włoskie doświadczenie w kawiarni, ubezpieczenie ubezpieczeniowe Klient Dunkin ‚Donuts chce uzyskać wartość i szybkość. Klient nigdy nie zobaczy ich jako równych, ponieważ klienci NIGDY nie zmieniają swoich umysłów na markę. W przypadku Dunkin ‚Donuts, które mogą konkurować z Starbucks, jest lekcja daremności. Ale spróbuj powiedzieć to swoim zarządowi.

Wiele lat temu uczestniczyłem w corocznych spotkaniach akcjonariuszy dla firmy, w której byliśmy ciężko zainwestowani. Zespół wykonawczy podjął kilka działań, które mnie irytowały. Te zmiany sprawiły, że zdałem sobie sprawę z tego, że ci ludzie są poza miastem. Pierwszym błędem, jaki podały, była zmiana marki. Ktoś wierzył, że dodanie marki cyfrowej do marki zmieniłoby percepcję rynków co robią (były one interaktywną agencją projektową).

Jak ktoś wybrać agencję marketingu internetowego? W końcu nie wszystkie twierdzenia stają się twoim najlepszym rozwiązaniem? Jak można wykopać poprzez humongous listę i faktycznie wybrać solid, które pasują do klienta? Oto kilka wskazówek, które możesz po prostu znaleźć pomocne.

W pierwszych dniach 2000 roku agencja SEO miała zadanie polegać po prostu na zwiększaniu internetowej witryny biznesowej na różnych stronach wyników wyszukiwania. Obecnie firma zajmująca się wyszukiwaniem marketingu, która jest warta swojej soli, powinna naprawdę być w stanie nie tylko kierować ruchami do witryn klientów, ale także zmieniać je raz, gdy jest to zazwyczaj. Zadaj sobie te 5 pytań, a na pewno będziesz świetnie.